SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z osiągnięciami sportowymi naszych uczniów.

Czytaj więcej...

Uczniowie i wychowankowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśle Wielkiej zbierają plastikowe nakrętki, które poprzez koordynatora zbiórek przekazywane są firmom recyklingowym. Za każdy kilogram otrzymanego surowca firmy recyklingowe wpłacają określone pieniądze na konto Fundacji "Bez Tajemnic".

Czytaj więcej...

Z ogromną satysfakcją informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnoszą sukcesy w wielu konkursach - zarówno przedmiotowych jak i artystycznych. Zachęcamy do zaznajomienia się z wynikami konkursów.

Czytaj więcej...

Na terenie szkoły działa Kółko Ekologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z działalnością kółka.

Czytaj więcej...

Kilka słów przypomnienia o samej akcji: Marzycielska Poczta narodziła się pod koniec 2009 r. Na stronie internetowej akcji co jakiś czas zamieszczane są profile chorych dzieci z całej Polski, które kochają dostawać tradycyjne listy i kartki. 

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, a w holu szkoły 3 grudnia 2013 r. pojawiły się kolorowe prezenty wykonane przez uczniów za sprawą projektu edukacyjno-pomocowego UNICEF „Gwiazdka dla Afryki”, do którego przystąpiła nasza szkoła.

Czytaj więcej...

Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Internetowy teatr TVP dla szkół". Uczniowie mają możliwość obejrzenia granego na żywo spektaklu, który odbierany jest w tym samym czasie przez kilkutysięczną uczniowską społeczność w całej Polsce za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej.

Czytaj więcej...

"Czarodziejskie bajki" - innowacja obejmująca edukację prozdrowotną.

Czytaj więcej...

W środę 20 listopada 2013 r. dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wzięły udział w prelekcji zorganizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "Uwaga - Nadwaga".

Czytaj więcej...

Na stronie zaczytani.org ukazał się krótki artykuł na temat udziału naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w ogólnopolskiej akcji "Zaczytani".

Czytaj więcej...

8 listopada 2013 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczysty apel pod kierunkiem p. Jolanty Kałamała przygotowali uczniowie klasy VI.

Czytaj więcej...

Dnia 30 października 2013r. odbyła się w naszej szkole szczególna uroczystość.

Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci i rodziców do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji „Zaczytani”, której celem jest zbiórka książek dla dzieci przebywających w szpitalach, hospicjach, rodzinnych domach dziecka i świetlicach środowiskowych.

Czytaj więcej...

Dnia 11 października 2013 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą przygotowała klasa trzecia wraz z wych. Joanną Janik–Zemczak.

Czytaj więcej...

Strona 23 z 23

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
2 2
4 4
4 4
dni
1 1
9 9
godzin
3 3
4 4
minut
2 2
1 1
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com