SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPAktualności

16 stycznia 2014 r. to dzień, kiedy w szkole gościliśmy podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej z Pszczyny-Starej Wsi - naszych długoletnich przyjaciół. Oni również licznie zaszczycili nas swoją obecnością.

Czytaj więcej...

15 stycznia 2014 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej odbył się jak co roku Dzień Seniora - uroczystość, na którą zaproszeni są dziadkowie i babcie uczniów oraz przedszkolaków.

Czytaj więcej...

Uczniowie i wychowankowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego już po raz kolejny wzięli udział w przedstawieniu jasełkowym, które zostało przygotowane pod kierunkiem Pani Barbary Uszok.

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy IV i VI wraz z opiekunami gościli w dniu 14.01.2014 r. w Gimnazjum nr 5 w Studzionce na Koncercie Noworocznym.

Czytaj więcej...

W dniu 9.01.2014 r. uczniowie klasy V wraz z opiekunami byli z wizytą na Warsztatach Terapii Zajęciowej w Pszczynie-Starej Wsi.

Czytaj więcej...

Nasza placówka otrzymała podziękowania od Fundacji Rozwój, która jest organizatorem akcji "Zaczytani". Kliknij "czytaj więcej...", aby zapoznać się z treścią podziękowania.

Czytaj więcej...

W pięknie przystrojonych salach w dniu 20 grudnia uczniowie klas I-VI zasiedli do wigilii klasowych.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do zapoznania się z osiągnięciami sportowymi naszych uczniów.

Czytaj więcej...

Uczniowie i wychowankowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśle Wielkiej zbierają plastikowe nakrętki, które poprzez koordynatora zbiórek przekazywane są firmom recyklingowym. Za każdy kilogram otrzymanego surowca firmy recyklingowe wpłacają określone pieniądze na konto Fundacji "Bez Tajemnic".

Czytaj więcej...

Z ogromną satysfakcją informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnoszą sukcesy w wielu konkursach - zarówno przedmiotowych jak i artystycznych. Zachęcamy do zaznajomienia się z wynikami konkursów.

Czytaj więcej...

Na terenie szkoły działa Kółko Ekologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z działalnością kółka.

Czytaj więcej...

Kilka słów przypomnienia o samej akcji: Marzycielska Poczta narodziła się pod koniec 2009 r. Na stronie internetowej akcji co jakiś czas zamieszczane są profile chorych dzieci z całej Polski, które kochają dostawać tradycyjne listy i kartki. 

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, a w holu szkoły 3 grudnia 2013 r. pojawiły się kolorowe prezenty wykonane przez uczniów za sprawą projektu edukacyjno-pomocowego UNICEF „Gwiazdka dla Afryki”, do którego przystąpiła nasza szkoła.

Czytaj więcej...

Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Internetowy teatr TVP dla szkół". Uczniowie mają możliwość obejrzenia granego na żywo spektaklu, który odbierany jest w tym samym czasie przez kilkutysięczną uczniowską społeczność w całej Polsce za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej.

Czytaj więcej...

"Czarodziejskie bajki" - innowacja obejmująca edukację prozdrowotną.

Czytaj więcej...

W środę 20 listopada 2013 r. dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wzięły udział w prelekcji zorganizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "Uwaga - Nadwaga".

Czytaj więcej...

Na stronie zaczytani.org ukazał się krótki artykuł na temat udziału naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w ogólnopolskiej akcji "Zaczytani".

Czytaj więcej...

8 listopada 2013 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczysty apel pod kierunkiem p. Jolanty Kałamała przygotowali uczniowie klasy VI.

Czytaj więcej...

Dnia 30 października 2013r. odbyła się w naszej szkole szczególna uroczystość.

Czytaj więcej...

Strona 36 z 37

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com