SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Kilka słów przypomnienia o samej akcji: Marzycielska Poczta narodziła się pod koniec 2009 r. Na stronie internetowej akcji co jakiś czas zamieszczane są profile chorych dzieci z całej Polski, które kochają dostawać tradycyjne listy i kartki. 

W profilach dzieci znajdują się adresy pocztowe, pod które każdy może napisać. Listy i kartki dodają dzieciakom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy, a samym piszącym mnóstwo frajdy.

Uczennice klasy VI pod czujnym okiem szkolnego logopedy – pani Magdy – po raz kolejny włączyły się do akcji Marzycielskiej Poczty, pamiętając doskonale ile radości sprawiły kartki i listy wysłane ostatnim razem do chorych dzieci. Tym razem kartki powędrowały do następujących osób:

    • Alicji Kosmali
    • Huberta Dłuskiego
    • Aleksandry Myśliwiec
    • Mateusza Szostaka

Marzycielscy przyjaciele to niezmiennie: Wiktoria Witosz, Natalia Schymura, Emilia Kolarczyk oraz Wiktoria Biber. "Uważam, że Marzycielska Poczta, jej działalność to nierzadko antidotum na różne dolegliwości. O Marzycielskiej Poczcie wiem od dawna. Jej popularność przekroczyła zapewne oczekiwania wszystkich. Mateuszek lubi otrzymywać listy, kartki skierowane właśnie do niego. Wiem, ile sprawia mu to przyjemności. Dlatego też starałam się aby mógł być przyjęty w poczet uczestników Marzycielskiej Poczty, by ujrzeć radość na jego ślicznej buźce. Dziękuję za przyjęcie mojego syna. Jestem wdzięczna i zarazem zaszczycona". mama Mateusza

Więcej o akcji można przeczytać na stronie www.marzycielskapoczta.pl, a naszych przyjaciół można znaleźć klikając w następujące linki:
 

- Hubert Dłuski – marzycielskapoczta.pl/hubert-dluski/

- Alicja Kosmala - marzycielskapoczta.pl/alicja-kosmala/

 
Magdalena Sojka-Kalicińska
 

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com