SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPNa terenie szkoły działa Kółko Ekologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z działalnością kółka.

Głównym zadaniem Kółka Ekologicznego jest opiekowanie się rybkami akwariowymi. W szkole znajdują się dobrze wyposażone 2 akwaria. W jednym hodujemy karasie, a w drugim pielęgnice. Członkowie kółka odpowiedzialni są także za zbiórki zużytych baterii, tuszy i tonerów oraz plastikowych nakrętek. Dzięki zbiórce nakrętek uczniowie przyczynili się do zakupu wózków inwalidzkich dla niepełnosprawnej Oliwki i Radka, a obecnie zbieramy zakrętki na sfinansowanie bardzo drogiej rehabilitacji dla Borysa. W ostatnim czasie prowadzona była zbiórka makulatury na budowę studni w Sudanie - zebraliśmy prawie tonę makulatury.

Barbara Uszok

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com