SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Z ogromną satysfakcją informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnoszą sukcesy w wielu konkursach - zarówno przedmiotowych jak i artystycznych. Zachęcamy do zaznajomienia się z wynikami konkursów.

1. W listopadzie odbył się Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki z Elementami Przyrody dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego. Do kolejnego etapu - rejonowego - dostał się uczeń klasy VI Krzysztof Bochm. Etap rejonowy odbędzie się w styczniu 2014 r. Życzymy powodzenia!

2. 12 i 13 grudnia uczniowie klas IV-VI brali udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej Pionier 2013 z zakresu historii i przyrody, zorganizowanej przez Instytut Rozwoju Oświaty w Warszawie. Przekazanie wyników nastąpi w lutym przyszłego roku.

3. 28 listopada uczennice Beata Kapias i Marlena Godziek brały udział w Międzyszkolnym Konkursie Biblijnym. Chociaż dziewczyny nie zajęły czołowych miejsc, to wykazały się ogromną wiedzą i znajomością treści biblijnych.

4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Pszczynie była organizatorem konkursu plastycznego "Jesień w mojej miejscowości". Nagrody w konkursie uzyskali Piotr Lazar z kl. I oraz Sandra Sinka z kl. III.

5. Maria Wala zdobyła I miejsce w IV Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Jesienne pejzaże".

6. Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej zorganizowało konkurs plastyczny "Najpiękniejsze kościoły i katedry Europy". Wyróżnienie w tym konkursie zdobył Jeremiasz Wrożyna z kl. II.

7. 16 grudnia rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Przyleciały anioły", który został zorganizowany przez Pszczyńskie Centrum Kultury. Uczennice SP 14 zdobyły nagrody za wykonanie aniołów przestrzennych:

  • kategoria wiekowa 7-9 lat - I miejsce Małgorzata Kolarczyk kl. III
  • kategoria wiekowa 10-13 lat - I miejsce Emilia Kolarczyk kl. VI.

Wszystkim laureatom serdecznie GRATULUJEMY!!!

 Anna Kozyra

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com