SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPUczniowie klasy IV i VI wraz z opiekunami gościli w dniu 14.01.2014 r. w Gimnazjum nr 5 w Studzionce na Koncercie Noworocznym.

Koncert ten był prawdziwą ucztą dla ducha. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali poezji i utworów muzycznych wykonywanych przez gimnazjalistów. Wyróżniający był dla nas fakt, iż wśród występujących było wielu absolwentów naszej szkoły. Dziękujemy dyrekcji Gimnazjum nr 5 w Studzionce za zaproszenie i liczymy na spotkanie w przyszłym roku.

Halina Lisowska

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com