SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Uczniowie i wychowankowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego już po raz kolejny wzięli udział w przedstawieniu jasełkowym, które zostało przygotowane pod kierunkiem Pani Barbary Uszok.

W galerii zostały zaprezentowane zdjęcia uczniów i przedszkolaków zaangażowanych w tą uroczystość. Składamy podziękowania rodzicom, którzy mieli duży wkład w przygotowanie pięknych kostiumów dla naszych aktorów.

Anna Kozyra

 

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com