SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0016 stycznia 2014 r. to dzień, kiedy w szkole gościliśmy podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej z Pszczyny-Starej Wsi - naszych długoletnich przyjaciół. Oni również licznie zaszczycili nas swoją obecnością.

Uczniowie i przedszkolacy odegrali swoje jasełkowe przedstawienie, na co nasi mili goście również odpowiedzieli głośnymi i długimi oklaskami. Po występie nasi przyjaciele zostali zaproszeni na poczęstunek.

Barbara Uszok

 

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com