SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0015 stycznia 2014 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej odbył się jak co roku Dzień Seniora - uroczystość, na którą zaproszeni są dziadkowie i babcie uczniów oraz przedszkolaków.

I tym razem nasi goście bardzo dopisali, gdyż sala gimnastyczna wypełniła się aż po brzeg. Swoją obecnością w tym dniu zaszczycił nas także ks. proboszcz Roman Duży.

Tegoroczne przedstawienie bożonarodzeniowe nosiło tytuł "Jasełka bajkowe". Dziadkowie mogli zobaczyć swoje wnuczęta wcielone nie tylko w postacie świętej rodziny, aniołów, pasterzy czy królów lecz także w postacie bajkowe. Wszyscy aktorzy pięknie odgrywali swe role i widać było na twarzach naszych gości dumę, a nieraz łezkę w oku. Jednak największy aplauz, najwięcej braw zebrali najmłodsi - przedszkolacy odgrywający rolę smerfów, którzy odważnie tańczyli na scenie i nawet Gargamel nie zdołał ich przestraszyć. Nasi goście byli zachwyceni występem oraz grą aktorów o czym świadczyły gromkie brawa. Po występie babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na poczęstunek - pyszne wypieki naszych wspaniałych rodziców, za co im bardzo dziękujemy.

Barbara Uszok

Dziękujemy panu P. Kubicy i panu P. Lisowskiemu za udostępnienie zdjęć.

Galeria 1

 

Galeria 2

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com