SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0017.01.2014 r. był kolejnym dniem zmagań aktorskich uczniów i przedszkolaków. I tym razem sala gimnastyczna wypełniła się w całości.

Mieliśmy zaszczyt gościć pana sołtysa Piotra Rabaszowskiego oraz panią radną Małgorzatę Gad, a także rodziców i wielu gości spoza naszej miejscowości. Uczniowie i przedszkolacy i tym razem pokazali swoje zdolności aktorskie, a także baletowe, muzyczne, wokalne i taneczne. Postacie religijne i bajkowe zostały przez wszystkich świetnie odegrane. Na wielkie słowa podziękowania zasłużyli rodzice, którzy swoim dzieciom zasponsorowali piękne stroje. Nasza publiczność wyraziła swą wdzięczność podobnie jak wcześniej gromkimi brawami.

Jako pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśle Wielkiej cieszymy się, że mogliśmy przez 3 dni dawać radość publiczności i pokazać zdolności naszych dzieci. Dziękujemy rodzicom za pomoc, a przemiłym gościom za oklaski i wyrażanie wdzięczności dla naszej pracy. Ponadto dziękujemy za wszystkie miłe telefony, w których wyrażacie Państwo swój entuzjazm i podziękowania kierowane pod adresem nauczycieli i pracowników naszej placówki.

Barbara Uszok

Dziękujemy panu P. Kubicy za udostępnienie zdjęć.

Galeria 1

 

Galeria 2

 

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com