SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W naszej szkole działa sklepik szkolny w ramach Spółdzielni Uczniowskiej "Jutrzenka".

Członkami Spółdzielni Uczniowskiej są uczniowie klasy VI, natomiast opiekunem Pani Jolanta Kałamała. W ramach spółdzielni działa również sekcja porządkowa (uczniowie klasy V), która dba o porządek w sklepiku. Uczniowie klasy V i VI bardzo chętnie pracują w sklepiku szkolnym, ucząc się odpowiedzialności za powierzone zadania, rzetelności i uczciwości. W sklepiku szkolnym można nabyć świeże pieczywo, napoje oraz słodkości. Całkowity zysk z działalności sklepiku przekazywany jest na rzecz uczniów naszej szkoły. Dofinansowywane są m.in. międzyszkolne olimpiady przedmiotowe, wyjazdy na Czwartki Lekkoatletyczne, Międzyszkolny Konkurs Recytatorski oraz szkolne imprezy takie jak Dzień Angielski, Dzień Ziemi czy inne.

Jolanta Kałamała

 

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com