SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Rada Samorządu Uczniowskiego z okazji walentynek zorganizowała miłe spotkanie dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Na początku Pani Barbara Uszok nawiązała do historii związanej z patronem tego dnia - Św. Walentego. Następnie rozpoczęło się rozdzielanie poczty walentynkowej, która działała już od 10. lutego. Pięknych kartek i laurek było co niemiara. Oprócz uczniów walentynkami zostali obdarowani także nauczyciele. Spotkanie zakończyło się miłym akcentem - każde dziecko otrzymało lizaka w kształcie serduszka.

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com