SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W dniu 19 lutego 2014 r. w naszej szkole odbyły się zawody miejsko-gminne w piłce siatkowej chłopców.

Udział wzięło 9 szkół. Były to: SP 2 z Pszczyny, SP 3 z Pszczyny-Starej Wsi, SP 7 z Ćwiklic, SP 8 z Rudołtowic, SP 9 z Łąki, SP 10 z Piasku, SP 14 z Wisły Wielkiej, SP 15 z Jankowic, SP 16 ze Studzienic.

Wszystkie szkoły prezentowały dość wysoki poziom sportowy, jednak do finałowej trójki zakwalifikowały się trzy szkoły, to jest SP 7, SP 14, SP 15. W wyniku gry "każdy z każdym" nasza szkoła zajęła I miejsce, SP 15 - II miejsce, SP 7 - III miejsce.

Wygrywając zawody nasi uczniowie zakwalifikowali się na zawody powiatowe, które odbędą się 10 marca w Suszcu. Skład zwycięskiej drużyny to chłopcy z klasy VI: Paweł Łakota, Witold Czech, Maciej Panasiuk, Remigiusz Panol, Aleksander Gołek, Dominik Moczała, Dominik Lazar, Józef Gołek.

Wszystkim wyżej wymienionym chłopcom życzymy, aby na zawodach powiatowych wywalczyli awans do szczebla rejonowego.

Marek Smołka

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com