SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00"Dzień kapcia" to kolejny zabawny i miły dzień w naszej szkole.

Wszyscy uczniowie, a nawet nauczyciele, zamiast obuwia zmiennego przynieśli do szkoły swoje domowe kapcie, w których paradowali po korytarzu i w klasie. Zamiast zgrabnych tenisówek i adidasów uczniowie nałożyli swoje śmieszne papcie - misie, żabki, świnki, były też i łapy yeti oraz niedźwiedzie pazury. "W szkole było śmiesznie i radośnie. Oby było więcej takich przyjemnych dni" - oświadczyli uczniowie.

Barbara Uszok

 

 

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com