SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Kolejny sukces naszych chłopców z klasy VI !!!

W poniedziałek 10.03.2014 r. na hali sportowej w Suszcu odbyły się powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców. Do turnieju zakwalifikowało się 7 zespołów: SP Wisła Wielka, SP Jankowice, SP Goczałkowice Zdrój, SP Pawłowice, SP Kobiór, SP Frydek, SP Kobielice.

Wszystkie drużyny grały bardzo dobrze i każda chciała awansować do rozgrywek na szczeblu rejonowym. Chłopcy z naszej szkoły nie przegrali ani jednego meczu i wygrali cały turniej. Zostali mistrzami powiatu! Awansowali tym samym do rozgrywek rejonowych. Skład zwycięskiej drużyny: Witold Czech, Aleksander Gołek, Józef Gołek, Dominik Lazar, Paweł Łakota, Dominik Moczała, Maciej Panasiuk, Remigiusz Panol. 

Gratulujemy i życzymy naszym chłopcom awansu do rozgrywek wojewódzkich!

Marek Smołka

 

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com