SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0017 marca 2014 r. po raz kolejny odbył się w naszej szkole "Dzień Św. Patryka”, patrona Irlandii.

W szkole królował kolor zielony. O godzinie 10.30 uczniowie zebrali się na sali gimnastycznej. Klasa VI przedstawiła krótką charakterystykę Irlandii, następnie zebrani obejrzeli przedstawienie obrazujące życie Św. Patryka. Przeprowadzono również liczne konkursy. W klasach młodszych liczono zielone części garderoby - w tej konkurencji wygrała klasa III. Klasy starsze natomiast brały udział w konkursie wiedzy o Irlandii. Tutaj bezkonkurencyjna okazała się klasa VI. Kolejnym punktem programu były prezentacje wokalne. Uczniowie śpiewali piosenki w języku angielskim. Wokaliści wykazali się wysokimi umiejętnościami wokalnymi i językowymi, więc komisja wszystkim przyznała równorzędne miejsca oraz nagrody. Nagrodzone zostały również prace plastyczne przygotowane przez uczniów na konkurs pt.: „Irlandia - szmaragdowa wyspa”.

Jolanta Kałamała

 

 

 

 

 

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com