SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0021.03.2014 r. tradycyjnie w naszej szkole został przeprowadzony Szkolny Konkurs Recytatorski.

Miał on na celu rozbudzanie zainteresowań literaturą piękną. Zapoznanie z utworami dla dzieci i młodzieży pozwoliło na wybór wierszy adekwatnych do możliwości interpretacyjnych.

Recytowało 61 osób. Barwne stroje, bardzo często rekwizyty, wzbogacały prezentację wybranych utworów literackich. Zebrani na sali brawami nagradzali występujących. Należy również podkreślić, że podczas konkursu pracowała komisja, która wyłoniła laureatów przyznając Wyróżnienie "S".

W gronie wyróżnionych znalazło się 16 osób z zerówek: Alicja Czech, Laura Dulemba, Daria Adamczyk, Kamil Kuźnik, Barbara Kopeć, Piotr Beer, Laura Woźniczka, Anna Foks, Hanna Pławecka, Amelia Gałuszka, Anna Lukasek, Zuzanna Kopeć, Janek Wala, Emilia Stalmach, Jakub Siuta, Oskar Krakowczyk.

W klasach I-III Wyróżnienie "S" otrzymały następujące osoby:

  • kl. I - Tomek Beer, Alicja Wieczorek, Mateusz Foks
  • kl. II - Julia Bobiec, Emilia Kozioł
  • kl. III - Zosia Bochm, Natalia Brudek, Małgosia Kubica

W klasach IV-VI Wyróżnienie "S" przyznano następującym osobom:

  • kl. IV - Natalia Pająk, Magda Kukuczka
  • kl. V - Kinga Pajonk, Zuzanna Paszyna, Sylwia Hycz
  • kl. VI - Beata Kapias, Marlena Godziek, Emilia Kolarczyk

Celem konkursu było również wyłonienie najlepszych recytatorów, którzy będą reprezentowali naszą szkołę na XIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim organizowanym 29.04.2014 r. Kto będzie nas reprezentował...? Decyzja będzie podjęta w najbliższym czasie. Nastąpi to podczas wręczenia nagród i dyplomów dla uczestników konkursu szkolnego w dniu 11.04.2014 r.

Halina Lisowska

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com