SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00... konkursów na "Najsympatyczniejszą dziewczynę" oraz "Rozpoznaj swoich nauczycieli".

Do sympatycznych dziewczyn zostało nominowanych aż 16 uczennic, które z uśmiechem i dumą wystąpiły przed całą szkołą. Spośród sympatycznych najsympatyczniejszą została Wiktoria Biber (kl. VI), na którą chłopcy oddali najwięcej głosów. Sympatyczna koleżanka przy fanfarach została ukoronowana przez przewodniczącego Rady Samorządu Uczniowskiego - Pawła Łakotę.

W drugim konkursie na rozpoznanie nauczycieli na podstawie zdjęć z dzieciństwa, zwyciężyła uczennica Wiktoria Witosz (kl. VI). Wiktoria za swoją spostrzegawczość i dobre skojarzenia otrzymała nagrodę.

Oba konkursy cieszyły się wielkim zainteresowaniem, szczególnie uczniom wiele przyjemności i satysfakcji sprawiło odgadywanie nauczycieli ze zdjęć z najmłodszych lat.

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com