SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Uczniowie kl. V i VI uczestniczą w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Trzymaj formę".

Celem tego programu jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dzieci szkolnych i ich rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety. Uczniowie podczas zajęć pogłębili wiedzę dotyczącą zasad prawidłowego odżywiania i potrzeby codziennej aktywności fizycznej. Poniżej prezentujemy prace plastyczne uczniów, które dotyczyły omawianych zagadnień.

Anna Kozyra

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com