SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W czwartek 29 maja uczennice naszej szkoły wzięły udział w VII Konkursie "Omnibus" kl. I-III.

Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 11 w Porębie. Klasę I reprezentowała Zuzanna Nocoń, klasę II - Julia Bobiec. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test, w którym znalazły się zadania dotyczące ogólnej wiedzy o otaczającym świecie, czytania ze zrozumieniem, ortografii, obliczeń matematycznych oraz logicznego myślenia, kojarzenia i spostrzegawczości. Dzięki udziałowi w konkursie dzieci miały możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności.

Anna Kozyra

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com