SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.005 czerwca na Stadionie Miejskim w Pszczynie odbył się XIV Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych. Zawody finałowe były podsumowaniem "czwartkowej" rywalizacji w sezonie 2013/2014.

 

W zawodach z naszej szkoły brali udział następujący uczniowie: Maciej Panasiuk (bieg na 1000 m), Karol Nowok (rzut piłeczką palantową), Krzysztof Kwoska (skok w dal), Andżelika Dziadosz (bieg na 300 m), Eryk Woźniczka (rzut piłeczką palantową), Remigiusz Panol (skok wzwyż), Dominik Moczała (skok wzwyż), Norbert Piesiura (bieg na 300 m).

Tylko jeden uczeń z naszej szkoły - Maciej Panasiuk - zakwalifikował się do Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi, który odbędzie się w dniach 20-22.06.2014 r. Życzymy mu pobicia swojego rekordu życiowego w biegu na 1000 m.

Marek Smołka

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com