SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0017 czerwca 2014 r. uczniowie kl. VI wraz z wychowawczynią gościli w gimnazjum w Studzionce.

Wizyta w szkole rozpoczęła się spotkaniem na sali gimnastycznej. Dyrektor szkoły Pan J. Indeka przywitał przyszłych gimnazjalistów i zaprosił na program artystyczny. Z wielką radością uczniowie wysłuchali koncertu A. Uszok i S. Durok, ponieważ były one uczennicami SP 14 w Wiśle Wielkiej. Następnym punktem wizyty było zwiedzanie budynku gimnazjum wraz z zapleczem - klas, pracowni, basenu, boiska. Uczniowie zadowoleni powrócili do szkoły.

Halina Lisowska

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com