SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W piątek 13.06.2014 r. uczniowie kl. VI uczestniczyli w 15 Dniu Otwartym w Szkole Policji w Katowicach-Piotrowicach.

Tegoroczny program był wyjątkowo atrakcyjny, a hitem jak co roku były zawody strzeleckie, pokazy w wykonaniu Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej oraz pokaz w wykonaniu 6. batalionu powietrznodesantowego z Gliwic. Swoje pokazy przygotowała też Izba Celna z Katowic, Wojsko, ITD i Straż Pożarna.

Szkoła pękała w szwach. Zjawiło się ponad 4 tysiące chętnych do obejrzenia musztry policyjnej w wykonaniu uczniów klas policyjnych czy też tresury koni i psów policyjnych.

Bardzo duże zainteresowanie wzbudziły również pokazy sprawności policyjnej przygotowane przez szkolnych policjantów z Zakładu Wyszkolenia Specjalnego, a wszystkim atrakcjom towarzyszyły występy szkolnego zespołu „The Cops”.

Szkoła Policji była także organizatorem konkursu plastycznego, w którym uczennica klasy VI - Beata Kapias - zdobyła I wyróżnienie w kategorii 12-13 lat.

źródło: katowice.szkolapolicji.gov.pl

Dziękujemy Radzie Sołeckiej i Panu Sołtysowi za zorganizowanie i sfinansowanie wyjazdu do Szkoły Policji w Katowicach-Piotrowicach.

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com