SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0024.06.2014 r. odbył się w naszej szkole egzamin na kartę rowerową.

Uczniowie, którzy ukończyli 10 lat, mogli przystąpić do egzaminu, który składał się z części teoretycznej oraz z części praktycznej. W pierwszym etapie uczniowie musieli wykazać się znajomością znaków drogowych oraz znajomością przepisów ruchu drogowego. Test składał się z 20 pytań, wynik pozytywny umożliwił przejście do drugiego etapu - jazdy na placu manewrowym. Część praktyczna wzbudziła wiele emocji, jazda na przygotowanym torze okazała się nie tylko wyzwaniem dla naszych uczniów, ale także świetną zabawą.

Szerokiej drogi!

Izabela Kościelny

Mirosława Uszok


Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com