SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W ostatni dzień roku szkolnego, 27. czerwca, miało miejsce pożegnanie uczniów klasy VI.

Klasa VI przygotowała program artystyczny – pięknie deklamowane wiersze i śpiewane piosenki. Uczniowie dziękowali i wręczali kwiaty rodzicom, wychowawcom, nauczycielom i wszystkim pracownikom naszego zespołu. Nie obyło się bez wzruszeń, niejedno oko uroniło łzę z powodu rozstania ze szkołą. Następnie uczniowie kl. V pożegnali kl. VI swoim krótkim występem i wręczeniem drobnych upominków. W dalszej części akademii odbyło się uroczyste wręczenie świadectw, wyróżnień, nagród książkowych oraz stypendiów dla uczniów i uczennic za wysokie wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe. Pan Dyrektor wraz z wychowawczynią wręczyli także rodzicom listy gratulacyjne oraz podziękowania za owocną współpracę ze szkołą.

Anna Kozyra

Niech czas nie zatrze w pamięci tych lat, które spędziliśmy razem.

Pamiętajcie słowa poety: "Najpiękniejsze są dni, których nie znamy. Najpiękniejsze są dni, które przed nami."

(dziękujemy Pani Katarzynie Nowok za udostępnienie zdjęć)

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com