SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Zespół Szkolno-Przedszkolny wziął udział w obchodach Gminnych Dożynek, które odbyły się w dniach 30 i 31 sierpnia 2014 r.

Dzieci z przedszkola i uczniowie szkoły uczestniczyli w barwnym korowodzie dożynkowym. Uczestnicy Święta Plonów mogli podziwiać dzieci przebrane za smerfy, muminki, krasnoludki, pszczółki czy grzybki. Pięknie prezentowały się także dzieci w strojach ludowych czy też rusałki i utopce. W korowodzie brali udział również rowerzyści i sportowcy z naszej szkoły. W dalszej części imprezy uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny, podczas którego goście usłyszeli śląską piosenkę, zobaczyli scenkę w gwarze śląskiej oraz obejrzeli tańce współczesne w wykonaniu naszych uczennic.

Anna Kozyra

Galeria 1

Galeria 2 (dziękujemy panu P. Lisowskiemu za udostępnienie zdjęć)

Więcej informacji oraz zdjęć na:

http://www.wiadomosci.pless.pl/35737-korowod-w-wisle-wielkiej-wideo

http://www.wisla-wielka.pl/index.php/galeria

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com