SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Masz wolny czas? Zapisz się do Koła Młodych Plastyków. Pierwsze zajęcia już za nami - zobacz fotorelację.

Pierwsze zajęcia uczestników KOŁA MŁODYCH PLASTYKÓW przyniosły nieoczekiwany wybuch ekspresji twórczej, która zaowocowała niesamowitymi pracami malarskimi dużego formatu. Niewielka grupa dzieci o bardzo żywych temperamentach mogła stworzyć swoje własne, studyjne graffiti, a w przyszłości może uda nam się stworzyć prawdziwe w przestrzeni.
Uczniów klas I-VI, którzy chcieliby się jeszcze zapisać na zajęcia, zapraszamy w poniedziałek o 15.10. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Proszę o przyniesienie wypełnionych kart zgłoszeń, które można odebrać w sekretariacie lub u pani Anny Kozyry.

Bożena Kania

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com