SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0012 września kurtyna Internetowego Teatru TVP dla Szkół poszła w górę! Klasy II i III obejrzały spektakl „Krawiec Niteczka” ze Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum” w Katowicach.

Głównym bohaterem przedstawienia jest Pan Niteczka, ceniony krawiec z miasteczka Tajdarajda. Pewnego dnia – za sprawą olśnienia – zostaje poetą. Niestety od tej pory uszyte przez niego ubrania nie nadają się do noszenia. Oburzony Burmistrz wyrzuca nieszczęśnika z miasta i Niteczka rusza w świat. Po kilku zabawnych, ale i niebezpiecznych zdarzeniach trafia do zalanego deszczem Pacanowa, w którym od dawna pada i pada bez końca. Niteczka przywraca mieszkańcom słońce, zgrabnie łatając dziurę w niebie, a w nagrodę otrzymuje tron i rękę królewny.

Czekamy na kolejne spektakle w ramach projektu Internetowy Teatr TVP dla Szkół!

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com