SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W piątek 19 września uczniowie ZSP w Wiśle Wielkiej wzięli udział w kampanii "Sprzątania Świata".

W akcji brali udział uczniowie klas IV-VI wraz z nauczycielami. Przed wyruszeniem w teren odbył się na sali apel, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie, także klas młodszych. Na apelu przypomniano dzieciom o akcjach ekologicznych prowadzonych na terenie szkoły m. in. o zbieraniu zużytych baterii, tuszy, tonerów, plastikowych zakrętek, karteczek z herbaty Lipton oraz korków z butelek. Poprzez zbieranie w\w odpadów pomagamy przyrodzie oraz przyczyniamy sie do jej ochrony.

Po apelu uczniowie zaopatrzeni w rękawice jednorazowe i worki na śmieci wyruszyli na ulice naszej miejscowości. Uczniom sprzyjała słoneczna pogoda i przyjazna atmosfera pracy. Jak co roku akcja przebiegła sprawnie. Okazało się, iż śmieci nie było mało i uczniowie pełne worki złożyli pod bramą szkolną, skąd zostały zabrane na składowisko śmieci. Akcja "Sprzątania Świata" pozwala zrozumieć dzieciom, że porządkując swoje otoczenie przyczyniają się do jego czystości i piękna.

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com