SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Jak co roku 30.09. w szkołach świętują chłopcy, bo to ich dzień – „Dzień Chłopca”. Uczniowie ZSP także ten dzień uroczyście obchodzili.

Dziewczęta przygotowały dla chłopców wiele ciekawych zabaw i niespodzianek. Jedną z nich był konkurs na "Chłopaka Omnibusa", który wygrał Marcin Szewczulak z kl. IV. Następnie został rozstrzygnięty konkurs na "Super Chłopaka". Dziewczyny jako Super Chłopaka wybrały Patryka Solarskiego z kl. V. Były też życzenia i piękne piosenki skierowane oczywiście do chłopców. Na zakończenie dziewczyny nie zapomniały o „dorosłych chłopcach” i wręczyły panu Dyrektorowi szarfę "Supermana", panu Markowi Smołce – szarfę z tytułem wygimnastykowanego "Króla Juliana", a panu woźnemu  - szarfę z tytułem "Boba Budowniczego". W tym dniu było w szkole radośnie, wszystkim towarzyszył wspaniały humor, a chłopcy czuli się naprawdę wyróżnieni i zaszczyceni.

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com