SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00SZCZĘŚLIWY NUMEREK - będzie widoczny w dzienniku elektronicznym. Uczeń posiadający szczęśliwy numerek, który odpowiada jego numerowi w dzienniku, jest zwolniony z ustnych odpowiedzi, z niezapowiedzianych kartkówek, nie otrzyma jedynki za brak zadania. Szczęśliwy numerek nie zwalnia z ZAPOWIEDZIANYCH kartkówek, sprawdzianów i ustnych odpowiedzi.

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
1 1
5 5
8 8
dni
0 0
8 8
godzin
5 5
2 2
minut
1 1
9 9
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com