ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY

W WIŚLE WIELKIEJ

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00SZCZĘŚLIWY NUMEREK - będzie widoczny w dzienniku elektronicznym. Uczeń posiadający szczęśliwy numerek, który odpowiada jego numerowi w dzienniku, jest zwolniony z ustnych odpowiedzi, z niezapowiedzianych kartkówek, nie otrzyma jedynki za brak zadania. Szczęśliwy numerek nie zwalnia z ZAPOWIEDZIANYCH kartkówek, sprawdzianów i ustnych odpowiedzi.

Realizujemy:

 

 

 

Do wakacji zostało:
1 1
4 4
7 7
dni
1 1
2 2
godzin
5 5
3 3
minut
4 4
8 8
sekund

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com