SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W dniu 13.10.2014 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku był on połączony z Dniem Regionalnym.

Na początku zaprezentowała się kl. IV w przedstawieniu "Bojka o dziołszce w czerwonej mycce". Następnie przedstawiciele kl. I-VI zmagali się w konkursie przedmiotowym. Rozwiązywali zadania z języka polskiego, matematyki, przyrody, historii, religii, muzyki i wf-u. Zadania te wymagały od uczniów znajomości gwary śląskiej, tradycji i kultury naszej "małej Ojczyzny". Zadanie plastyczne polegało na wykonaniu bukietu kwiatów z bibuły. Zaangażowanie uczniów zostało nagrodzone atrakcyjnymi upominkami, które przekazał Urząd Miejski w Pszczynie oraz Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej. O poczęstunek dla wszystkich uczniów i wychowanków zadbała Rada Rodziców ZSP w Wiśle Wielkiej. W ostatniej części uczniowie wierszami i piosenkami w gwarze śląskiej podziękowali nauczycielom i pracownikom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśle Wielkiej za nauczanie i wychowanie.

"Winszujymy Wom piyknie skuli tego wielkigo świyntowanio, żeby my sie tu zaś za rok trefiyli".

Izabela Kościelny

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com