SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W dniu 8.10.2014 r. klasa VI na lekcji przyrody udała się w podróż po świecie.

Na zajęcia te uczniowie zaprosili Pana Dyrektora i nauczycieli, gdyż razem z nimi chcieli „odwiedzić” wszystkie kontynenty na kuli ziemskiej. Najlepiej zaprezentowała się grupa przedstawiająca Afrykę i Europę. Uczniowie przygotowali pokaz multimedialny przedstawiający najbardziej interesujące miejsca na danym kontynencie, przedstawili ciekawostki i pokazali różne gadżety związane z mieszkańcami państw świata. Ogólnie lekcja ta była bardzo ciekawa, wielu rzeczy można było się dowiedzieć, a uczniowie na pewno na długo nie zapomną jej treści.

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com