SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0027.10.2014 r. klasy V i VI brały udział w koncercie z okazji 15 rocznicy powstania gimnazjów.

Na koncert zaprosili nas gimnazjaliści z Gimnazjum nr 5 w Studzionce. W czasie koncertu mogliśmy usłyszeć i zobaczyć popisy uczniów, między innymi także i naszych absolwentów. Program, który nam zaprezentowano był na wysokim poziomie, świetnie bawiliśmy się podczas ich śpiewania i muzykowania. Wracaliśmy zadowoleni, a gospodarze koncertu na pamiątkę wręczyli nam jeszcze zakładki do książek. Dziękujemy Panu Dyrektorowi, Gronu Pedagogicznemu oraz uczniom Gimnazjum ze Studzionki za gościnność i mile spędzony czas.

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com