SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dziś w naszej szkole pojawił się pierwszy numer szkolnego miesięcznika zatytułowanego „Szkolne Trele-Morele”.

Tytuł naszej gazetki powstał w wyniku konkursu – pomysłodawcą tytułu był Karol Nowok z kl. V. Redaktorem naczelnym gazetki jest p. Barbara Uszok. W skład zespołu redakcyjnego wchodzą także: Zuzia Paszyna, Sylwia Hycz i Nadia Dulemba, a opracowaniem graficznym zajmuje się p. Anna Kozyra. W naszej gazetce możemy przeczytać o tym, co robimy w szkole, jakie przygotowujemy imprezy oraz można znaleźć przepisy kulinarne na różne ciasta, surówki i inne potrawy. Dla tych, którzy lubią się śmiać są kawały, a dla pracowitych – krzyżówki, na rozwiązanie których redakcja czeka cały tydzień. Za prawidłowo rozwiązaną krzyżówkę można zdobyć nagrodę – losowania będą odbywać się co miesiąc. Nasi młodsi koledzy i koleżanki w naszej gazetce znajdą tematyczne kolorowanki. Zachęcamy do nabywania tego miesięcznika, bo jest ciekawy i każdy może zamieścić w nim swój przepis, ogłoszenie lub inne wiadomości. Już dziś nasza gazetka rozeszła się jak „ciepłe bułeczki”. Zapraszamy wszystkich uczniów do współpracy!!!

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com