SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W piątek 31.10.2014 r. uczniowie klas pierwszych - Ia, której wychowawczynią jest pani Elżbieta Winkler i Ib z wychowawczynią Joanną Janik-Zemczak - zostali przyjęci do społeczności Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśle Wielkiej.

Świetności, powagi i blasku dodali uroczystości zaproszeni goście: pan burmistrz Dariusz Skrobol, z-ca burmistrza pani Barbara Sopot-Zembok, rodzice dzieci klas pierwszych, pan dyr. Mirosław Polok, nauczyciele i uczniowie. Uroczystość rozpoczęła się występem dzieci klas pierwszych. Uczniowie zaprezentowali się w przedstawieniu słowno–muzycznym, następnie złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Następnie pan dyrektor wraz z wychowawczyniami rozdał dzieciom dyplomy i pamiątki pasowania zakupione przez rodziców, a pan burmistrz drobne upominki. W dalszej części uroczystości uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią panią Beatą Chrobok powitali pierwszaków i rozdali prezenty. Wszyscy świetnie się bawili, dobre humory towarzyszyły zarówno dzieciom jak i nauczycielom.

Joanna Janik – Zemczak
Elżbieta Winkler


Burmistrz oraz zastępca burmistrza przekazali na ręce dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśle Wielkiej życzenia następującej treści:

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com