SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Nasz plac zabaw przeszedł w ostatnim czasie gruntowną modernizację.

Największą atrakcją jest zestaw zabawowy znajdujący się w centralnej części placu zabaw. Znajdują się tam także huśtawka podwójna, huśtawka ważka, karuzela talerzowa i bujak na sprężynie. Podłoże placu wyłożone jest matami bezpieczeństwa. Renowacja i modernizacja placu zabaw podniosła standardy w zakresie bezpieczeństwa i estetyki. Przedszkolaki pod okiem wychowawców zaczęli już korzystać w każdy możliwy sposób z dobrodziejstw nowego placu zabaw :)

Sprzyjającą okolicznością dla realizacji tej inwestycji była pomoc Księdza Proboszcza Romana Dużego, z którym zawarto umowę użyczenia terenu należącego do parafii na potrzeby naszej placówki – za co Księdzu Proboszczowi serdecznie dziękujemy.

Anna Kozyra

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com