SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.007 listopada 2014 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uroczysty apel przygotowali uczniowie klasy IV. Celem apelu było wspomnienie tych, którzy w największym stopniu przyczynili się do odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. 11 listopada to ważna data w dziejach Europy i Polski, dlatego też dzień ten powinien już od najmłodszych lat kojarzyć się uczniom jako czas zadumy i refleksji. Zebrani zostali wprowadzeni w atmosferę tego dnia poprzez przytoczenie faktów historycznych przeplatanych piękną poezją. Oczywiście nie mogło zabraknąć piosenek nawiązujących do tamtych dni - dni radości z odzyskanej wolności. Na zakończenie głos zabrał Pan Dyrektor Mirosław Polok, który podkreślił poważny i podniosły charakter tego dnia.

Jolanta Kałamała

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com