SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0026.11.2014 r. nasi szóstoklasiści przystąpili do próbnego sprawdzianu, który został przygotowany przez wydawnictwo „Nowa Era” zgodnie z nową formułą obowiązującą od 2015 r.

Pierwsza część trwała 80 minut. Uczniowie rozwiązywali zadania otwarte i zamknięte z języka polskiego i matematyki. Po przerwie rozpoczęła się druga część sprawdzianu -  test z języka angielskiego (45 minut).

Anna Kozyra

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com