SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0027.11.2014 r. uczniowie klas I wzięli udział w Ogólnopolskim Teście Wiedzy o Bezpieczeństwie, który sprawdzał wiedzę dzieci z zakresu bezpieczeństwa.

Uczniowie klas I biorą udział w ogólnopolskim programie Klub Bezpiecznego Puchatka. W ramach tego programu dzieci uczą się podstawowych zasad ruchu drogowego oraz reagowania w przypadku zagrożeń, omawiają zasady bezpiecznej zabawy w domu i w szkole oraz zasady bezpieczeństwa w Internecie.

Test Wiedzy o Bezpieczeństwie obejmował 15 pytań, przygotowany został w formie pisemnej, jak i obrazkowej. Po zakończeniu testu dzieci otrzymały informację, ile poprawnych odpowiedzi wybrały. Dzięki udziałowi w teście uczniowie utrwalili zdobyte wiadomości i zweryfikowali swoją wiedzę.

Anna Kozyra

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com