SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dzień 5.12.2014 r. zaznaczył się w szkole jako dzień pełen radości i niespodzianek.

Właśnie w tym dniu przyszedł do przedszkolaków i uczniów Św. Mikołaj. A jak Św. Mikołaj to i oczywiście prezenty :) Co prawda Św. Mikołaj przychodzi do grzecznych dzieci, ale w tym roku przyszedł też i do mniej grzecznych i przyniósł wszystkim pyszne czekolady, które ufundowała Rada Rodziców, za co bardzo gorąco dziękujemy. Św. Mikołaj poznał nasze dobre strony - to jak pięknie śpiewaliśmy świąteczne piosenki i nawet nasi nauczyciele zaprezentowali swój przebój "Ding, dong, ding, dong, spadł już śnieg..."

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com