SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00We wtorek 16.12.2014 r. uczniowie klas IV-VI wraz z wychowawcami wybrali się do Teatru Lalek Banialuka w Bielsku-Białej na spektakl  „Mr Scrooge” wg Opowieści wigilijnej Ch. Dickensa.

Jest to najbardziej znany utwór Dickensa, w którym poznajemy losy Ebenezera Scrooge’a. Na scenie pojawiło się ośmioro aktorów w pięknych kostiumach, zmieniających się w trakcie akcji teatralnej. Spektakl był pełen tańca, muzyki, piosenek, scen kabaretowych i melodramatycznych, czym wzbudził zachwyt publiczności.

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com