SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0014.01.2015 r. do szkoły licznie przybyli babcie i dziadkowie na występ bożonarodzeniowy, w którym brały udział ich wnuczęta.

Podczas występu nasi mili goście nie kryli swoich emocji i wpatrzeni w grę aktorską dzieci bili brawa oraz dumnie spoglądali na swoich wnuków. Obecny był również ks. Proboszcz Roman Duży. Przewodnią myślą tegorocznych Jasełek było poszukiwanie małego Jezusa przez ludzi całego świata. Scena z Herodem odbywała się w Rosji, gdzie dzieci z zerówki zatańczyły „Kalinkę”. Następnie kowboje na Dzikim Zachodzie wybrali się w poszukiwanie stajenki. Zanim wyruszyli w podróż, mali kowboje z kl. Ib żywo zatańczyli taniec kowbojski. Po drodze spotkali wędrowców z Afryki, w rolę których wcielili się uczniowie z kl. II. Na drodze do dzieciątka Jezus pojawili się też Indianie – przedszkolacy, którzy wśród widowni swoim występem wzbudzili wielkie ożywienie. Do stajenki podążały też Hawajki z kl. IV, Żydówki z kl. V, a na koniec przybyły dzieci z Polski – kl. Ia i Ib, które oddały hołd dziecięciu pięknym polonezem. Po występie nasi goście zostali zaproszeni na poczęstunek zasponsorowany przez rodziców, za co serdecznie im dziękujemy.

Barbara Uszok

Dziękujemy panu P. Lisowskiemu za udostępnienie zdjęć.

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com