SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0015.01.2015 r. jak co roku odwiedzili nas nasi niepełnosprawni przyjaciele z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pszczynie.

Na początku naszego spotkania nasi goście wraz z panem dyrektorem Pszczyńskiego Zarządu Edukacji, panem M. Grygierem, obejrzeli jasełka. W czasie występu żywo reagowali na każdy taniec, śpiew i nagradzali nas gromkimi brawami. Jednak najpiękniejsze było to, kiedy wszyscy razem utworzyliśmy duże koło i wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę Przekażmy sobie znak pokoju. Po występie zaprosiliśmy miłych gości na poczęstunek.

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com