SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W kolejnym dniu - 16.01.2015 r. - występowaliśmy przed naszymi rodzicami oraz mieszkańcami Wisły Wielkiej.

Wśród zaproszonych gości był radny, a zarazem sołtys Wisły Wielkiej, Pan P. Rabaszowski. Był to już trzeci dzień naszych aktorskich zmagań i chociaż byliśmy już trochę zmęczeni, jednak daliśmy z siebie wszystko aby nie zawieść przede wszystkim rodziców i naszych nauczycieli. I chyba nam się udało, bo nasz występ po raz kolejny został uwieńczony dużymi brawami. A nasz gość, pan P. Rabaszowski, stwierdził, że czuł się jak w prawdziwym teatrze, w którym grali wspaniali aktorzy.

Cieszymy się, że mogliśmy tak wielu ludziom podarować te cudowne chwile, przeżyte w atmosferze radości Bożego Narodzenia. Dziękujemy rodzicom za piękne i efektowne stroje oraz wszelką pomoc w organizacji tych uroczystości. W przygotowania byli zaangażowani także uczniowie, przedszkolacy, nauczyciele oraz pracownicy szkoły - dziękujemy!

Barbara Uszok

Dziękujemy panu P. Kubicy za udostępnienie zdjęć.

 

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com