SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dnia 27.01.2015 r. w Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci klas I – VI.

Organizatorem balu byli rodzice klas pierwszych, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w organizację imprezy (wystrój sali, słodki poczęstunek, nagrody dla każdego przebranego dziecka, wata cukrowa, puchary dla najlepszych tancerzy).
Dzieci przebrane w piękne fantazyjne stroje rozpoczęły bal od zatańczenia uroczystego poloneza. Do pierwszej pary zaproszono Małgosię Kubicę i Jakuba Pudełko, którzy poprowadzili taneczny korowód. Po odtańczeniu poloneza rozbrzmiały światowe przeboje muzyki pop, zaproponowane przez prowadzącego bal Pawła Przybyłę. Uczniowie wzięli udział w wielu konkursach, między innymi w konkursie na najpiękniejszy strój karnawałowy. Spośród wszystkich dzieci wybrano także najlepszych tancerzy, których nagrodzono wspaniałymi statuetkami. Wszyscy świetnie się bawili, była to niezapomniana impreza która na długo pozostanie w naszej pamięci.

Za pomoc w organizacji balu i dofinansowanie pragniemy podziękować:
- Rodzicom klas Ia i Ib;
- Radzie Rodziców;
- Panu Pawłowi Przybyle;
- Panu Adrianowi Winklerowi;
- Panu Janowi Jaworskiemu;
- szczególne podziękowania chcemy skierować do Państwa Renaty i Stanisława Wojewody oraz Pana Marcina Gałuszki za hit balu - watę cukrową.

Joanna Janik-Zemczak
Elżbieta Winkler

                                                    

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com