SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w XX Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Moja ulubiona postać bajkowa”.

Prace konkursowe powinny ilustrować fikcyjną postać z wiersza, bajki, baśni, legendy, komiksu, dobranocki, którą dziecko najbardziej lubi i pamięta oraz potrafi o niej opowiedzieć i uzasadnić swój wybór. Prace mogą być wykonane dowolną techniką, na kartce formatu A4. Należy wykonać je i złożyć w szkolnym gabinecie logopedycznym do dnia 9 marca 2015 r., gdzie można także uzyskać dodatkowe informacje. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie nie tylko uczniów naszej szkoły, ale również dzieci z przedszkola. Życzymy ciekawych, twórczych pomysłów i powodzenia!

Katarzyna Dudek

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com