SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Już kolejny raz dzieci z Koła Młodego Plastyka w Wiśle Wielkiej miały okazję uczestniczyć w warsztatach ceramicznych.

Tym razem dzieci poznały nową metodę lepienia gliny na formie. Jest to o tyle łatwiejsza metoda, że nawet najmłodsi uczestnicy świetnie dali sobie radę, a i efekty zachwyciły samych twórców jak i ich mamy. Nietypowe i oryginalne miski zostały zabrane do domu na czas suszenia, a po kilku tygodniach postaramy się o wypalenie. Pomalowane miski będą świetnymi ozdobami, prezentami na święta Wielkiej Nocy.

Bożena Kania

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com