SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.009.03.2015 r. w ZSP zaznaczył się jako dzień pełen niespodzianek, radości i uprzejmości, zwłaszcza ze strony chłopców.

W tym to dniu obchodziliśmy Dzień Kobiet, dlatego wszystkim paniom i dziewczynkom chłopcy składali życzenia oraz wręczali prezenty i kwiaty. Jednak największą niespodzianką dla dziewczyn było spotkanie na sali, które specjalnie na tę okazję przygotowali chłopcy. Najpierw zaśpiewali "100 lat", a następnie zaprezentowali piękny taniec. Na koniec udekorowali szarfą najsympatyczniejszą koleżankę - Klaudię Komraus, a paniom wręczyli statuetki, które odzwierciedlały ich osobowość. Dziękujemy chłopcom za te piękne chwile i za to, że okazali się prawdziwymi dżentelmenami.

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com