SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Po raz kolejny nasze przedszkolaki pokazały, jak wielki drzemie w nich duch rywalizacji. Podczas VIII Pszczyńskiej Olimpiady Przedszkolaków, organizowanej przez Urząd Miejski w Pszczynie, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie oraz Przedszkole nr 4, wywalczyły sobie, tak jak i w ubiegłym roku, zaszczytne I miejsce!

Wszystkim naszym małym sportowcom gratulujemy tak wielkiego sukcesu! Rodzicom zaś, jak i tym, którzy im tak dzielnie kibicowali, serdecznie dziękujemy za wspaniały doping i motywację. Dziękujemy także wychowawczyniom - Pani Sylwii Błąkała i Jolancie Lazar oraz Paniom Katarzynie Lapczyk i Agnieszce Paździor.

"Czy starszaki czy maluchy, dzisiaj to sportowe zuchy.
Wisła Wielka radę da, wszyscy razem hip hip hura!"

Więcej zdjęć - tutaj.

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com